tpod

خوانش و معرفی کتاب «تاریخ معاصر سمنان دفتر اول: کارخانه ریسندگی و بافندگی استان سمنان» در رادیو یِ

رادیو یِ: فصل دوم – قسمت سوم

تاریخ معاصر ایران، سرشار از اتفاقات جذاب، خواندنی و عبرت آموزه، یکی از این اتفاقات تاریخ معاصر ایران، در استان سمنان رقم می‌خوره. در این قسمت از فصل دوم رادیو یِ، با هم دیگه کتاب تاریخ معاصر سمنان، دفتر اول: کارخانه ریسندگی و بافندگی استان سمنان رو می‌خونیم. نویسنده این کتاب دکتر محمد عزیزالدینه که لطف کردند و در این قسمت بخش‌هایی از کتاب رو با برای ما بیان کردند.

راستی حوزه هنری استان سمنان، مجموعه‌ای 110 جلدی با عنوان مجموعه دانشنامه فرهنگ و تمدن استان سمنان در حال تولید داره که تا کنون بیش از 30 جلد اون منتشر شده که در فصل قبلی رادیو یِ ما کتاب استان سمنان در سفرنامه‌های سیاحان خارجی نوشته رسول گلپایگانی رو برای شما معرفی کردیم. از کتاب های دیگه هم میشه به بازی‌های بومی و محلی، تاریخ موسیقی، تاریخ جراید، گنجینه و داستان‌های عامیانه و مجموعه دو جلدی بازی‌های محلی اشاره کرد. این مجموعه که به همت دفتر آموزش و پژوهش حوزه هنری استان سمنان تهیه شده رو می‌تونید با مراجعه به خود دفتر تهیه کنید یا از طریق پیام به دایرکت پیج @Radioye از شرایط دریافت اون مطلع بشیم.

راستی، ما در فصل جدید، در هر قسمت یک یا دو نسخه از کتابی رو که معرفی می‌کنیم رو در پیج اینستامون قرعه کشی می‌کنیم و به مخاطبانمون هدیه میدیم، پس اگر شما هم می‌خواهید از سرنوشت و تعاملات پشت پرده این کارخانه باخبر بشید، حتما پیج اینستاگرام رادیو یِ رو دنبال کنید. شاید شما برنده یک نسخه از کتاب «کارخانه ریسندگی و بافندگی استان سمنان» باشید. یه چیز دیگه، ما رو در کست باکس، اپل پادکست و پیج اینستاگراممون دنبال کنید. خب حالا بدون فوت وقت بریم سراغ قسمت جدید. این شما و این قسمت سوم فصل دوم رادیو یِ

فصل دوم: قسمت سوم
خوانش و معرفی کتاب تاریخ معاصر سمنان – دفتر اول: کارخانه ریسندگی و بافندگی استان سمنان
نویسنده محمد عزیزالدین
مجری: اشکان کامران پور
راوی: محمد عزیزالدین
تنظیم: علیرضا کریمی

موسیقی متن:

عاشقانه – آرمان موسی پور

نه با تو نه بی تو – کریستف رضاعی

حق السکوت – رضا مرتضوی

قبرستان – کریستف رضاعی

زندگی – امید رئیس دانا

درون – حبیب خزایی فر

The King Arrival – رامین جوادی

زخم کاری – حبیب خزایی فر

تیزر این قسمت رادیو یِ

لطفا رادیو یِ را گوش بدید و به دوستانتان معرفی کنید.