tpod

روش های افزایش امنیت پیج اینستاگرام

افزایش امنیت پیج
افزایش امنیت پیج

امروزه تقریبا همه ما در گوشی همراه خود اینستاگرام داریم . یکی از دغدغه های شما این می‌باشد که آیا تنظیمات امنیت پیج اینستاگرام ما به صورت کامل انجام شده تا کسی نتواند به پیج ما نفوذ کند؟ و سوال های دیگری که همیشه شما را نگران بر از دست دادن پیجتان می‌کند. در ادامه این پادکست سعی می‌کنیم تمام نکات مهم که باعث می‌شود امنیت پیج شما بالاتر برود را شرح می‌دهیم.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را ایمن کنیم؟ یکی از مشکلاتی که همه اپلیکیشن ها، وب سایت ها و شبکه های اجتماعی با آن درگیر هستند هک می‌باشد. در واقع اکثر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا توییتر تقریباً توسط سرور غیرقابل هک راه اندازی شده‌اند و هیچکس نمی تواند به سرورهای آنها دسترسی داشته باشد.

هک اکانت اینستاگرام امروزه توسط افرادی انجام می‌شود که با توجه به نیاز های کاربران تله برای آن ها درست می‌کنند. یکی از معروف ترین نوع این ترفند افزایش فالوور به حساب می‌آید یعنی هکر به نام افزایش فالوور ایمیل آیدی و رمز پیج شما را برمی‌دارد و بعد از چند ساعت از پیج را از دسترسی شما خارج می‌کند.

توصیه ما برای شما برای افزایش فالوور واقعی استفاده از سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام می‌باشد. این سایت بدون دریافت رمز پیج شما به مقدار دلخواه شما فالوور واقعی برایتان اضافه می‌کنند.