tpod
 
 
 
تهران پادکست همواره سعی داشته تا بهترین و جذاب ترین پادکست های ایرانی را گزینش کند و با کیفیت مناسب در اختیار علاقمندان قرار دهد.
این پروژه با هدف آشنایی هموطنان با پادکست و فرهنگ سازی برای استفاده مفیدتر از زمان آغاز به کار کرد و در ادامه محلی شد برای معرفی و اشتراک گذاری پادکست های شخصی به رایگان و به ساده ترین شکل که ما با اسم کانال شخصی آن را میشناسیم.
تهران پادکست از زمان شروع به فعالیت تا کنون بصورت شخصی و بدون هیچ درآمد مالی اداره می‌شود و علارغم هزینه های فراوان هیچگاه از تبلیغات استفاده نکرده است.
اگر دوست دارید می‌توانید تهران پادکست را در این راه یاری نمایید و با حمایت مالی ( هرچند کوچک ) سهمی در ادامه راه تهران پادکست داشته باشید. بعلاوه با حمایت مالی شما، توان و فرصت بیشتری برای تهران پادکست باقی خواهد ماند تا فعالیت خود را گسترش دهد و بیشتر در خدمت دوستان عزیز باشد.
به لطف و همت دوستانمان در سرویس حامی باش حمایت از تهران پادکست خیلی راحت شده و فقط کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت بشوید و به هر میزان که مایل هستید به شکلی کاملا امن از تهران پادکست حمایت کنید.
همچنین میتوانید حمایتان را از طریق آی دی dotamim در تلگرام به اطلاع من برسانید.
اگر قصد کمک مالی ندارید و این مطلب را تا اینجا مطالعه کردید میتوانید پیغامی دلگرم کننده به آی دی ذکر شده در بالا بدهید یا حتی به شکلی زیبا تر کتابی را تبلیغ کنید و در شبکه های مختلف معرفی اش کنید.
متشکرم
مدیریت تهران پادکست