tpod

پادکست معرفی کتاب آرایه های ادبی کنکور نشر الگو- رادیو ترنج مارکت

کتاب لغت و املا انتشارات الگو - ترنج مارکت

رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب آرایه های ادبی کنکور انتشارات الگو تالیف علیرضا عبدالمحمدی پرداختیم.

این کتاب در یک جلد و بیش از 1200 تست می باشد. در این کتاب به آموزش کامل آرایه ها به صورت جداگانه پرداخته شده است. هر آرایه با تست و مثال های مرتبط توضیح داده شده است. آرایه هایی مانند تشبیه، کنایه، استعاره و …

ویژگی بسیارخوب این کتاب، حضور بخش تکنیک ها و مدل ها است. تکنیک هایی که دانش آموز می تواند به کمک آن ها تست های سخت رو در آزمون های آزمایشی به راحتی پاسخگویی نماید. سپس تست های کلی و ترکیبی از آرایه های مختلف برای شما قرار داده شده است.

تنوع تیپ بندی تست های آرایه در این کتاب به شما کمک خواهد کرد طبقه بندی و نظم ذهنی بسیار خوبی داشته باشید. به همین دلیل تست های چند آرایه ای رو با یک طبقه بندی مطلوب در ذهنتون بسیار راحت متوجه خواهید شد. در انتهای کتاب نیز پاسخنامه تشریحی بسیار خوبی توسط مولف محترم آقای علیرضا عبدالمحمدی تهیه شده است. شاید تنها مشکل این کتاب برای برخی دانش آموزان این باشد که توضیحات آرایه ها در ابتدای کتاب نسبتا خلاصه است. البته این مسئله از ارزش زیاد کتاب اصلا کم نمی کند.

برای مطالعه در خصوص روش مطالعه درس فارسی رتبه های برتر می توانید به بخش مقالات آموزشی سایت ترنج مارکت مراجعه نمایید. (مراجعه به لینک)

رسالت ترنج مارکت صرفا فروش کتاب نیست. بلکه ایجاد آگاهی کافی و معرفی دقیق کتاب های کمک درسی به مخاطبان خود است. تا بتوانید با انتخاب بهترین کتاب مورد نیاز خود، بالاترین بهره وری در یادگیری را برای مخاطبان خود ایجاد نماید.

این پادکست رو تا انتها گوش بدید تا با شناخت کامل بتونید بهترین و مفیدترین کتاب مورد نیازتون رو خریداری کنید. ضمنا در صورت تمایل برای خرید این کتاب با حداقل 20% تخفیف می توانید به سایت ما مراجعه نمایید. با تشکر از تیم عالی تهران پادکست

و با آرزوی موفقیت شما مخاطبان عزیز در امتحانات نهایی و کنکور سراسری – تیم علمی ترنج مارکت

رادیو ترنج مارکت