tpod

پادکست معرفی کتاب مسائل شیمی کنکور انتشارات الگو – رادیو ترنج

مسائل شیمی کنکور - ترنج مارکت

رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب مسائل شیمی کنکور انتشارات الگو تالیف مسعود جعفری – امیرحسین معروفی – سعید نوری پرداختیم.

این کتاب در یک جلد و شامل مباحث دهم، یازدهم و دوازدهم تالیف شده است. کتاب دارای درسنامه های بسیار قوی و توضیحات کامل برای مخاطب است. تست های تیپ بندی شده موجود در هر بخش و همچنین تست های ترکیبی نیاز شما را برای یک آموزش کامل برطرف کرده است.

بخش بسیار ارزشمند کتاب، آزمون های جامع در پایان هر فصل است که به کمک این آزمون ها می توانید از میزان یادگیری خود مطلع شوید. طبیعی است در صورتیکه درصد مطلوب در هر بخش را بدست نیاوردید، نیاز به مطالعه مجدد و تست زنی بیشتر خواهید داشت.

برای مطالعه در خصوص روش مطالعه شیمی رتبه های برتر می توانید به بخش مقالات آموزشی سایت ترنج مارکت مراجعه نمایید. (مراجعه به لینک)

رسالت ترنج مارکت صرفا فروش کتاب نیست. بلکه ایجاد آگاهی کافی و معرفی دقیق کتاب های کمک درسی به مخاطبان خود است. تا بتوانید با انتخاب بهترین کتاب مورد نیاز خود، بالاترین بهره وری در یادگیری را برای مخاطبان خود ایجاد نماید.

این پادکست رو تا انتها گوش بدید تا با شناخت کامل بتونید بهترین و مفیدترین کتاب مورد نیازتون رو خریداری کنید. ضمنا در صورت تمایل برای خرید این کتاب با حداقل 20% تخفیف می توانید به سایت ما مراجعه نمایید. با تشکر از تیم عالی تهران پادکست

و با آرزوی موفقیت شما مخاطبان عزیز در امتحانات نهایی و کنکور سراسری