tpod

پادکست معرفی کتاب زیست شناسی جامع خیلی سبز – رادیو ترنج

زیست شناسی جامع خیلی سبز

رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. این پادکست رو تا انتها گوش بدید تا با شناخت کامل بتونید بهترین و مفیدترین کتاب مورد نیازتون رو خریداری کنید. در این پادکست به معرفی کتاب زیست شناسی جامع خیلی سبز تالیف گروه آموزشی ماز پرداختیم. با آرزوی موفقیت شما در امتحانات نهایی و کنکور سراسری

ضمنا برای مطالعه در خصوص بهترین روش مطالعه زیست شناسی رتبه های برتر می توانید به بخش مقالات آموزشی سایت ترنج مارکت مراجعه نمایید. (مراجعه به لینک)

رسالت ترنج مارکت صرفا فروش کتاب نیست. بلکه ایجاد آگاهی کافی و معرفی دقیق کتاب های کمک درسی به مخاطبان خود است. تا بتوانید با انتخاب بهترین کتاب مورد نیاز خود، بالاترین بهره وری در یادگیری را برای مخاطبان خود ایجاد نماید.

این کتاب در 2 جلد تالیف شده است. جلد اول که شامل حدود 3600 تست می باشد، سوالات بسیار خوب و سطح بالا و ترکیبی و سختی را برای شما فراهم کرده است. در جلد دوم نیز پاسخنامه تشریحی و درسنامه کتاب قرار داده شده است. درسنامه علاوه بر داشتن نکات بسیار دقیق، به صورت جدول بندی ارائه شده است. برای همین به شما کمک می کند حافظه تصویری خود را نیز تقویت کنید.

برای یادگیری کامل درس زیست شناسی و موفقیت در کنکور سراسری و امتحانات نهایی، به شما توصیه میکنیم در ابتدا کتاب زیست را با نهایت دقت مطالعه کنید. تمام نکات و قیدها و شکل ها و ریزه کاری های کتاب را به خوبی یاد بگیرید. برای خود یک خلاصه تصویری یا نقشه ذهنی ایجاد نمایید. در مرحله بعد به سراغ کتاب های کمک درسی بروید. با ویژگی هایی که مطرح شد، این کتاب یک پیشنهاد عالی برای موفقیت در کنکور است. در صورت تمایل برای خرید این کتاب با حداقل 20% تخفیف می توانید به صفحه فروش کتاب زیست جامع کنکور مراجعه نمایید. با تشکر از تیم عالی تهران پادکست