tpod

پادکست معرفی کتاب ریاضی جامع تجربی میکرو گاج- رادیو ترنج

کتاب ریاضی جامع تجربی میکرو گاج- ترنج مارکت

رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب ریاضی جامع تجربی میکرو گاج پرداختیم.

این کتاب در دو جلد تالیف شده است. جلد اول مربوط به سال دهم و یازدهم و جلد دوم مربوط به سال دوازدهم است. هر یک از این دو جلد حاوی درسنامه، بانک تست و پاسخنامه است. در این کتاب هر فصل به چند زیرشاخه و مبحث تقسیم شده، درسنامه مبحث ارائه شده و تست های آن نیز ارائه شده است. این روند در تمامی فصول رعایت شده است. در انتهای هر فصل جمع بندی هایی برای مرور سریع و بازیابی اطلاعات طراحی شده است. پاسخنامه تشریحی هم در انتهای هر فصل قرار داده شده است.

ویژگی خاص این کتاب آموزش استراتژی و راهکارهای مطالعاتی، استراتژی برخورد با بی دقتی ها و کلی آموزش دیگر هست. همچنین به بررسی تمرین های کتاب درسی پرداخته شده است. همچنین راه و روش های مختلف برخورد با سوال و رسیدن به جواب نیز در این کتاب بررسی شده است.

برای مطالعه در خصوص روش مطالعه درس ریاضی رتبه های برتر می توانید به ترنج دانش یعنی بخش مقالات آموزشی سایت ترنج مارکت مراجعه نمایید. (مراجعه به لینک)

رسالت ترنج مارکت صرفا فروش کتاب نیست. بلکه ایجاد آگاهی کافی و معرفی دقیق کتاب های کمک درسی به مخاطبان خود است. تا بتوانید با انتخاب بهترین کتاب مورد نیاز خود، بالاترین بهره وری در یادگیری را برای مخاطبان خود ایجاد نماید.

این پادکست رو تا انتها گوش بدید تا با شناخت کامل بتونید بهترین و مفیدترین کتاب مورد نیازتون رو خریداری کنید. ضمنا در صورت تمایل برای خرید کتاب ریاضی جامع تجربی میکرو گاج با حداقل 20% تخفیف می توانید به سایت ترنج مارکت دات کام مراجعه نمایید. با تشکر از تیم عالی تهران پادکست

و با آرزوی موفقیت شما مخاطبان عزیز در امتحانات نهایی و کنکور سراسری – تیم علمی ترنج مارکت