tpod

پادکست معرفی کتاب رمان کیمیاگر نوشته پائولو کوئلیو- رادیو ترنج

کتاب ریاضی جامع تجربی میکرو گاج- ترنج مارکت

رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب رمان کیمیاگر نوشته پائولو کوئلیو پرداختیم.

آثار پائولو کوئیلو ذهنیت و فلسفه عمیقی را در طول کتاب به خواننده منتقل می کند. در این داستان نقش اول، یعنی سانتیاگو، پسری روستایی ساکن اسپانیا است. پدرش دوست دارد او کشیش شود اما پسر بعد از خواندن درسش تصمیم می گیرد چوپان شود تا جهان را بهتر بشناسد. او پس از سال ها چوپانی و زندگی در دل طبیعت با مردی روبرو می شود که زندگیش را تغییر می دهد. نویسنده با دید ظریف و تیزبینانه خود به روانکاوی شخصیت های داستان می پردازد و همین باعث می شود تا خواننده به درکی عمیق از انسان و گوهر وجودی او دست پیدا کند.

جمله ای از کتاب:

زمانی که واقعا خواستار چیزی هستی، باید بدانی که این خواسته در ضمیر جهان متولد شده است و تو، فقط مامور انجام دادنش بر روی زمین هستی. حتی اگر فقط هوس سفر کردن باشد یا ازدواج با یک دختر بازرگان… یا جستجوی گنج. روح دنیا از خوشبختی یا بدبختی هوس یا حسادت مردم انباشته است. هیچ نیست مگر یک چیز: تکمیل «حدیث خویش» که آن هم، تنها اجبار انسان‌هاست. وقتی خواستار چیزی هستی، همه جهان در تکاپوی آن است که تو به خواسته‌ات برسی.

برای کسب مهارت های یادگیری و روش های مطالعه می توانید به ترنج دانش یعنی بخش مقالات آموزشی سایت ترنج مارکت مراجعه نمایید. (مراجعه به لینک)

رسالت ترنج مارکت صرفا فروش کتاب نیست. بلکه ایجاد آگاهی کافی و معرفی دقیق کتاب های کمک درسی به مخاطبان خود است. تا بتوانید با انتخاب بهترین کتاب مورد نیاز خود، بالاترین بهره وری در یادگیری را برای مخاطبان خود ایجاد نماید.

این پادکست رو تا انتها گوش بدید تا با شناخت کامل بتونید بهترین و مفیدترین کتاب مورد نیازتون رو خریداری کنید. ضمنا در صورت تمایل برای خرید کتاب کیمیاگر با حداقل 20% تخفیف می توانید به سایت ترنج مارکت دات کام مراجعه نمایید. سایر پادکست های ما در تهران پادکست

و با آرزوی موفقیت شما مخاطبان عزیز – تیم علمی ترنج مارکت