tpod

اهمیت دیده شدن در صفحه اکسپلور برای اینستاگرامر ها

اهمیت دیده شدن در صفحه اکسپلور برای اینستاگرامر ها

اکسپلور در اینستاگرام در واقع از قسمت هایی است که شما به راحتی می توانید از طریق آن جذب مخاطب انجام دهید، به فالوور های خود اضافه کنید و در نهایت به درآمد های بالا از طریق اینستاگرام دست پیدا کنید. در اینستاگرام برای هر کسی صفحه اکسپلور متفاوت از فرد دیگری است؛

به طور مثال اگر شما به مد و فشن علاقه داشته باشید برای شما صفحه ی اکسپلور پر از انواع مد لباس و  اکسسوری خواهد بود و اگر به آشپزی علاقه مند باشید و مدام کلمات مربوط به این رشته را سرچ کنید صفحه اکسپلور برای شما پر خواهد بود از ویدیوهایی که به این حوزه کاری مربوط هستند.

امروزه اکثر کسانی که از طریق فضای مجازی به کسب و کار می‌پردازند، برای وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام دست به هر کاری می‌زنند. هر پیجی که موفق شود به اکسپلور راه پیدا کند، به سرعت توسط افرادی زیادی دیده می‌شود و تعداد فالوور های آن افزایش پیدا می‌کند.

البته راه یافتن به این فضا کار چندان راحتی نیست، از این‌ رو در این پادکست بر آن شده‌ایم که چند راه‌کار را بیان کنیم که کمک می‌کند پست‌های شما در نتایج جستجوی اینستاگرام بالا بیاید.اگر مشتاق هستید محتوای خودتان را به صفحه ی اکسپلور دیگران بفرستید و هدفی که دارید دیده شدن برای افراد غیر از فالوورهای خودتان است این پادکست را به دقت مطالعه کنید اینجا به شما روش هایی را آموزش می دهیم که با سریع ترین، کم هزینه ترین و جدیدترین روش های مفید و کارآمد به این هدف برسید.

اکسپلور اینستاگرام فضایی است که یک‌سری از محتواها و پست‌ها که مربوط به پیج‌های مختلف است، در آن نمایش داده می‌شود. کاربران اینستاگرام در بخش اکسپلور هم می‌توانند مطالب پست‌هایی را ببینند که قبلا آن را فالو کرده‌اند و هم مطالب صفحات جدید را مشاهده کنند. پست‌هایی که در این صفحه بالا می‌آیند مطابق با منطقه جغرافیایی است که فرد در آن زندگی می‌کند. همچنین هشتک‌ها و مطالبی که قبلا توسط او سرچ شده است، در این بخش بیشتر دیده می‌شود.

برای مطالعه مقاله این پادکست مفید به سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه فرمایید