tpod

نکات مهم در زمینه اهمیت سیو اینستاگرام

نکات مهم در زمینه اهمیت سیو اینستاگرام

سیو اینستاگرام چیست؟ سیو، علامت کوچک روبان مانندی است با زدن آن می توانید ویدیو را ذخیره کنید و بعدا تماشا کنید. باید بدانید که ویدیوهایی سیو های بیشتری می گیرند که به درد مخاطب بخورند و مخاطب بخواهد برای یادآوری دوباره به آنها رجوع کند.

تا اینجا اهمیت سیو کردن را مشخص کرده و فهمیدیم که هرچه پست ها بیشتر سیو شوند باعث بالاتر رفتن بازدید ها می شوند و هرچه بازدید بالاتر باشد پیج شما پر بازده و سود آور تر خواهد بود.

خرید سیو پست اینستاگرام

سایت خرید فالوور اینستاگرام همراه سعی داشته بهترین و جدید ترین خدمات را برای مشتریان خود اراعه دهد. برنامه اینستاگرام بر اساس الگوریتم هایی کار می کند که همواره نیت و هدف سازندگان و مهندسانی که آنها را طراحی کرده اند این  بوده است که بیشترین بازدید و بیشترین واچ تایم را از مخاطبان بگیرد. ویدیوهای تولید شده توسط هر مخاطب به دیگران پیشنهاد می شود تا آنها هم ویدیو را ببینند و این پیشنهاد اساس و قوانینی دارد که در این مقاله بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

تیم طراحان این برنامه سعی کرده اند با قابلیت های مختلفی مثل لایک، کامنت و سیو میزان توجهی که هر ویدیو از مخاطب می گیرد را بسنجند و مطمئنا در این میان هر ویدیو که توجه بیشتری گرفته است را برای مخاطبان بیشتری ساجست می کنند.

لایک میزان محبوبیت یک ویدیو، تعداد کامنت ها هم میزان اهمیت یک ویدیو یا عکس را نشان می دهد، البته در این میان سیو هم بسیار اهمیت دارد و بالاتر بودن بودن آن نشانگر اهمیت بالای موضوع مورد بحث است.