tpod

خرید ممبر پروکسی دار صددرصد واقعی

خرید ممبر پروکسی دار

ممبر پروکسی‌دار چیست؟

زمانی که پیام رسان تلگرام در ایران فیلتر شد، افرادی زیادی با استفاده از پروکسی تلاش کردند که فیلترینگ را دور بزنند. به کار بردن پروکسی‌ها موجب شد که اتصال به تلگرام ظرف مدت کوتاهی انجام شود، بنابراین روز به روز به محبوبیت آن اضافه شد. هنگامی که کاربران توسط پروکسی اپلیکیشن تلگرام را از حالت فیلتر خارج می‌کنند، یک کانالی که حامی پروکسی‌ها می‌باشد، برای آن‌ها نمایش داده می‌شود. این کانال بالای همه کانال‌هایی که فرد در آن عضو است، قرار می‌گیرد. جهت آموزش مزایای ممبر پروکسی دار با این پادکست همراه باشید

چنانچه کاربران تمایل داشته باشند، می‌توانند در کانال‌هایی که ارائه می‌گردد عضو شوند. از آنجا که هیچ اجباری در این نوع عضوگیری وجود ندارد و کاربر با اراده خود وارد کانال می‌شود، لذا درصد ریزش خیلی کم است. ممبرهای پروکسی‌دار اکانت‌های واقعی و ایرانی بوده و نقش مهمی در بازدید از پست‌ها دارند. این کاربران در امور مربوط به کانال به صورت فعالانه مشارکت می‌کنند و به نوعی اعتبار کانال را افزایش می‌دهند.

دلیل اهمیت افزایش اعضای کانال تلگرام  

مهم‌ترین دغدغه ذهنی مدیران کانال‌های تلگرامی افزایش اعضا و اعتبار بخشیدن به کسب وکار خود می‌باشد. به همین دلیل به طرق مختلف مانند خرید ممبر پروکسی‌دار تلاش می‌‌کنند که تعامل خود را با مخاطبان افزایش داده و افرادی بیشتری را نسبت به عضویت در کانال خود ترغیب کنند. همان طور که می‌دانید هرچه تعداد ممبرهای یک کانال زیادتر باشد، ارزش و اعتبار آن نزد افراد بالاتر رفته و به سهولت به کانال مربوطه اعتماد می‌کنند.

برای موفقیت در فضای مجازی و رسیدن به سود مطلوب دارا بودن ممبر بالا حرف اول را می‌زند. افزایش اعضای کانال تلگرام موجب می‌شود که بازخورد خوبی از سوی کاربران برای بازدید پست‌ها دریافت کنید. این حجم بالای استقبال و سین بالا تاثیر مثبتی در میزان فروش محصولات شما خواهد داشت.

علاوه بر جذب اعضای جدید مسئله‌ای که از اهمیت فراوانی برخوردار است، وفاداری این اعضاء و تمایل آن‌ها نسبت به ماندن در کانال می‌باشد. بسیار مهم است که ممبرها پست‌ها و مطالب کانال را بپسندند و تمایل داشته باشد که فعالانه در امور کانال مشارکت داشته باشد. ممبرهای فیک گرچه تعداد اعضای کانال را بالا می‌برند، اما هیچ نقشی در افزایش میزان ویو پست ندارند. کاربران واقعی نیز هنگامی که آمار ویو پایین پست‌ها را می‌بینند، پی به فیک بودن اعضا می‌برند و کانال را ترک می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه کنید