پاسخ دکتر حمید شفیع زاده

اپیزود سوم فصل اول، بررسی گروههای E و F
۲۲ خرداد , ۱۳۹۷
اپیزود دوم فصل اول، بررسی گروههای C و D
۱۹ خرداد , ۱۳۹۷

پاسخ دکتر حمید شفیع زاده به اینجا در پادکست زیر

 
      
   نظر انوش راوید:  منظور دکتر حمید شفیع زاده درباره اساتید،  تعدادی از اساتید هستند،  که توجه به علم و دانش و پیشرفتهای نوین در سیستم آموزشی ندارند،  و هیچ وقت نسبت به مشکلات آموزشی نکاتی را نگفته و ننوشته و تذکر نداده اند.
      ولی من تقریباً همه اساتید را متفاوت از درک و دانش های امروزی می گویم،  و آنها را در جهت راهبردی آموزشی قرنهای گذشته می دانم.  قرن جدید با وجود گسترش ابزارهای جدید و انقلاب و انفجار ارتباطی و اطلاعاتی،  زمان طرح های جدید آموزشی است.  در غیر اینصورت و عدم دقت به این مهم،  همین می شود،  که در این برگه شاهد بودیم.
      هیچ یک از اساتید دقتی و نظری و دانشی در موارد آموزشهای مدرن و جامعه شناسی و روانشاسی اجتماعی و تاریخ اجتماعی و غیره برای رفتن به راه و روش جدید ارائه نداده.  آنها نمی توانند راهکاری برای رشد و تکامل آموزشی بدهند،  زیرا در سیستم آموزشی رشد کرده و مدرک گرفته اند،  که فاقد توانایی برای ایجاد اهداف قرن جدید است.
      همین مطلب مسخره بازی صفحه ای بنام ستاد مبارزه با چرندیات،  که واقعاً فاجعه درک دانش بینش است،  بیش از ۲۰۰ باز نشر،  و چند هزار لایک و چند صد کامنت داشته است.  کدام یک از اساتید این قبیل موضوعها را که در اینترنت بفراوانی یافت می شود،  مورد نقد و نظر قرار داده،  و چند نفر درباره روش جدید آموزشی،  که به این فاجعه درک دانش بینش پایان دهد مقاله فعال نوشته اند.
      هیچ و هیچ که هیچ،  آیا اصلاً می دانند ابزارهای اینترنتی چیست؟،  آیا از توانایی آموزش اینترنت خبر دارند؟،  آیا در عمرشان یک وبلاگ داشته اند؟.
آبی= روشنفکری و فروتنی،  زرد= خرد و هوشیاری، قرمز=  عشق و پایداری،  مشروح اینجا
    توجه ۱:  اگر وبسایت ارگ ایران به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  وبلاگ انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه ۲:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری ارگ ایران بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید.  در جهت دانش مربوطه وبلاگم،  با استراتژی مشخص یاریم نمایید.
   توجه ۳:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
ارگ ایران   http://arqir.com
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
//]]>