tpod

صفر تا صد خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام صفر تاصد

اهمیت خرید ویو اینستاگرام

حتما برای شما پیش آمده است که به واسطه ی تعداد ویوی بالای یک پست اقدام به مشاهده ی آن کرده اید. با خرید ویو اینستاگرام می توانید باعث شوید دیگران هم همین کار را نسبت به پست های شما انجام دهند.

با خرید بازدید اینستاگرام علاوه بر این که نظر مخاطبان را به سوی خود جلب خواهید کرد بلکه می توانید به الگوریتم های اینستاگرام القا کنید که لایق ورود به اکسپلور هستید.

ویو اینستاگرام (Instagram View) به بازدیدهای گفته می شود که توسط اکانت های واقعی  موجود در اینستاگرام با مشاهده پست شما ایجاد می کنند. اگر تعداد بازدیدهای واقعی و ایرانی پست شما بیشتر باشد، پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام می شود.

خرید ویو اینستاگرام واقعی و باکیفیت که ملیت ایرانی داشته باشند، باعث افزایش بازدید پست های شما می شود و به علت واقعی و طبیعی بودن این بازدیدها، اینستاگرام قدرت تشخیص پولی بودن آنها را ندارد. با این روش پست اینستاگرام شما به تعداد افراد زیادی نمایش داده می شود.

این روزها خرید ویوی ایرانی برای کسب و کارهایی که محدوده فعالیتشان به داخل مرزهای کشور محدود است، عملی ضروری به نظر می‎رسد. داشتن ویوی برای پست های ویدئویی نه تنها مخاطب را قانع می‎کند تا به شما اعتماد کند، بلکه الگوریتم های اینستاگرام را هم وادار خواهد کرد که برای ورود شما به اکسپلور و فید برنامه‌ی قطعی تری داشته باشند.

منظور از ویو چیست؟

عکس ها و تصاویر در اینستاگرام لایک می‎خورند اما ویدئوها و استوری ها علاوه بر لایک با مفهوم دیگری به نام ویو همراه هستند. منظور از ویو و عددی که به آن نسبت داده می‎شود، تعداد دفعاتی است که حساب های منحصر به فرد اینستاگرامی از آن ویدئو دیدن کرده اند. حتی افرادی که آن محتوا را لایک نمی کنند اما تا انتهای آن را مشاهده می کنند، به تعداد ویوها می افزایند.

اهمیت داشتن ویو در چیست؟

آن زمان که اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی هنوز شکل و شمایل تجاری به خود نگرفته بودند، داشتن یا نداشتن ویو مهم نبود (البته که همان زمان هم تعداد بالای ویو برای فخر فروشی کاربرد داشت!)، اما این روزها که بخش قابل توجهی از فعالیت ها در این شبکه ی اجتماعی با هدف درآمد زایی انجام می شود، در نتیجه واضح است که چرا باید به دنبال ویوی بیشتر بود.

در یک فضای ایزوله شده، تحقیقات و بررسی هایی در رابطه با تاثیر تعداد ویو روی عملکرد پیج ها انجام شده است که در اینجا نتایج آنها را بیان خواهیم کرد.

آمارها نشان داده است که ویدئوهایی که ویوی بیشتری دارند، به مرور زمان، بازدید کننده های بیشتری را به سوی خود جذب می کنند. یعنی اگر کاربری در حال مشاهده سطحی پست ها باشد، بیشتر نگاهش به سوی عدد ویو خواهد بود و اگر تعداد آن زیاد باشد، به احتمال بسیار بیشتری تمایل دارد که آن پست را تا انتها مشاهده کند؛ چرا که احتمالا محتوای خوبی در آن نهفته که این تعداد اشخاص از آن بازدید کرده اند.

تحقیقات دیگری نشان داده که پست های دارای ویوی بیشتر در اینستاگرام با درصد بالاتری از احتمال وارد فضای اکسپلور خواهند شد. همانطور که می‎دانید، آرزوی هر ادمین اینستاگرامی این است که محتوای بارگزاری شده توسط او هر چه زودتر وارد اکسپلور شود؛ چرا که این فضا امکان دیده شدن به صورت میلیونی را فراهم کرده است. الگوریتم های اینستاگرام به شیوه‎ایی تعبیه یافته اند که کاربران را تا جایی که می توانند در خود نگه دارند. در نتیجه واضح است که چرا پست هایی با ویوی بیشتر را وارد اکسپلور خواهند کرد.

برای مطالعه بیشتر در زمینه خرید ویو تضمینی اینستاگرام به سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه فرمایید