tpod

اهمیت خرید بازدید لایو اینستاگرام

اهمیت خرید بازدید لایو

لایو یکی از مهم ترین امکاناتی است که اینستاگرام برای کاربران خود گذاشته است و از مهم ترین و کاربردی ترین امکانات می باشد. با استفاده از لایو می توانید به صورت زنده و در لحظه با دوستان و فالوور های خود به صحبت بپردازید.

این کاربرد اینستاگرام برای کسب و کارهای مختلف که در اینستاگرام پیج دارند بسیار مفید است مخصوصا پیج هایی که به تازگی فعالیت خود در اینستاگرام را آغاز کرده اند و می خواهند مخاطبان بیشتری را جذب کنند.

یکی از اتفاقاتی که در زمان لایو گذاشتن رخ می دهد این است که در طول مدت زمانی که شما لایو دارید نوتیفیکیشن لایو شما به عنوان اولین نوتیفیکیشن برای مخاطبان ارسال می شود حتی اگر مخاطب، استوری ها و پست های پیشین شما را ندیده باشد لایو شما را جزء اولین ها دریافت خواهد کرد و احتمال بازدید او از لایو شما بالاتر خواهد رفت پس سعی کنید حتما هر هفته لایو در پیج خودتان داشته باشید.

تعداد بازدیدها از لایو هم بسیار مهم است اگر شما بتوانید در حین لایو افراد بیشتری را به پیج بیاورید احتمال اینکه این افراد بعدها مشتری های شما باشند بسیار زیاد است و مخصوصا اگر لایو شما درباره معرفی محصول است این افراد از شما محصول می خرند و اگر لایو را ذخیره کرده باشید

جهت خرید بازدید لایو اینستاگرام به سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه فرمایید