دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت

دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت
Rate this post

دستگاه جوجه کشی ارزان

دستگاه جوجه کشی ارزان مقوله ای که عموماً مردم به دنبال دست یافتن به آن هستند اما چرا؟ اصلاً آیا این درست است یا خیر؟ اینکه خرید یک محصول ارزان قیمت کار درستی است یا نه برمیگرد به دو جمله بسیار معروف که خلاصه وار میگویند: هیچ ارزانی بی علت نیست!! من آنقدر پولدار نیستم به وسایل ارزان قیمت بخرم!! این دو جمله معروف به این معنی اشاره دارد که هر محصول ارزانی به دلایل خاصی ارزان شده است که در ۹۰ درصد از اوقات از کیفیت آن کاسته شده است تا قیمت پایین تری ارائه گردد ، اما در برخی دیگر نیز خود کارخانه سازنده یک محصول را با قیمتی باور نکردنی ارائه مینماید و اکثراً هم این دستگاه ها از کیفیت بالایی هم برخوردارند که به دلیل تبلیغات برند آنها میباشد. در بین انکوباتور های تولید جوجه معمولاً نسخه خانگی بسیار ارزان قیمت تر از نسخه های صنعتی آنها میباشند پس میرویم به سراق دستگاه های جوجه کشی خانگی تا با هم مواردی را مرور کنیم… زمانی که شما بخواهید یک دستگاه جوجه کشی ارزان خانگی را خریداری نمایید بایستی به فروشگاه های لوازم مرغداری مراجعه فرمایید که در اولین سوال به شما خواهند گفت چندین نوع از دستگاه های جوجه کشی وجود دارد شما چه نوعی را میخواهید.

چند نوع دستگاه جوجه کشی خانگی وجود دارد؟

  • دستگاه جوجه کشی دست ساز خانگی
  • دستگاه جوجه کشی خانگی استاندارد ساخت کارخانه
 

دستگاه جوجه کشی دست ساز خانگی چیست؟

انکوباتورهایی که در ابعاد کوچک و توسط افرادی در منزل ساخته میشوند دستگاه های دست ساز گفته میشود ، این محصولات با قیمت بسیار پایینی به فروش میرود و عموماً قیمت آنها نهایتاً به ۱۵۰٫۰۰۰ الی ۲۰۰٫۰۰۰ تومان میرسد. همانطور که شما هم حدس زده اید این دستگاه ها کیفیت کافی را نخواهند داشت و امکان خرابی در آنها بسیار بسیار زیاد است و از همه مهمتر اینکه گارانتی و خدمات پس از فروشی هم ندارند. اگر میتوانید به این نوع دستگاه ها اعتماد کنید که بسم الله !! در این دستگاه ها شما خواهید توانست فقط از چند نوع پرنده خاص جوجه کشی کنید که عبارتند از مرغ و بلدرچین البته با راندمان بسیار کم!!  

چگونه یک دستگاه جوجه کشی دست ساز بسازم؟

برای ساختن یک ماشین جوجه کشی خانگی شما فقط کافی است تا کلمه ” ساخت دستگاه جوجه کشی ” را در اینترنت جستجو نمایید سپس خواهید دید که مقاله های بسیار زیادی با این تیتر وجود دارد ، کافی است یکی از نتایج اول را نگاهی بیندازید خواهید توانست یک دستگاه جوجه کشی ساده با نهایتاً ۲۰٫۰۰۰ تومان بسازید و به همین سادگی صاحب یک دستگاه جوجه کشی میشوید اما این کجا و آن کجا؟!!!  

ماشین جوجه کشی خانگی کارخانه ای چیست؟

نوع کارخانه ای همانطور که از اسم آن پیدا است در کارخانه و تحت نظارت مهندسین مجرب تولید میگردد که در طی روند تولید بار ها و بار ها مورد تست و بررسی قرار میگیرد که در نهایت به صورت یک دستگاه جوجه کشی مدرن و البته کاملاً ایزوله تولید میگردد. دستگاه های جوجه کشی خانگی کارخانه ای معمولاً نسبت به دیگر انکوباتور ها مطمئن تر هستند و میتوانند به راحتی با استفاده از این دستگاهها از پرندگان اهلی و زینتی جوجه کشی نمایید. بهترین نوع این دستگاه ها را کارخانه آرکام واقع در کره جنوبی تولید مینماید اما در ایران نیز گروه صنعتی اسکندری دست به تولید یکی از پیشرفته ترین دستگاه های جوجه کشی خانگی زده است و تا به این لحظه در جوجه کشی از تمامی پرندگان راندمان بالای ۹۰ درصدی را به خود اختصاص داده است. همچنین بهتر است بدانید نام بهترین دستگاه جوجه کشی تولید شده در ایران ایزی باتور ۵ میباشد و تحلیلگران نیز این دستگاه را به عنوان بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی معرفی کرده اند.  

پیشنهاد ویژه

پیشنهادی که ما برای شما داریم یک راهنمایی تلفنی برای شما عزیزان میباشد. برای اینکه یک مشاوره رایگان خرید دستگاه جوجه کشی داشته باشید کافی است تا با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ در ارتباط باشید در این صورت شما خواهید توانست به راحتی تمامی اطلاعات مورد نیاز خودتان را در مورد خرید و انتخاب یک دستگاه جوجه کشی مطئن و حرفه ای و با حتی ارزان را دریافت نمایید و در نهایت با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.