tpod

پادکست معرفی کتاب لغت و املا انتشارات الگو – رادیو ترنج مارکت

کتاب لغت و املا انتشارات الگو - ترنج مارکت

رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب لغت و املا انتشارات الگو تالیف علیرضا عبدالمحمدی پرداختیم.

این کتاب در یک جلد و شامل مباحث دهم، یازدهم و دوازدهم تالیف شده است. ابتدای کتاب شما با لغات مربوط به سال های دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت مجزا و تفکیک شده مواجه خواهید شد. در این بخش ترجمه و معانی لغات به صورت کامل آموزش داده شده است.

بخش بسیار ارزشمند کتاب، زنجیره های املایی و تشابهات معنایی است. لغات مربوط به مفاهیمی چون عرفان، عشق، حیوانات، غذا و طعام، جنگیجات و … به شما کمک می کند کاربرد دقیق واژگان را بفهمید. با این روش یادگیری میزان فراموشی شما به شدت کاهش می یابد.

در بخش بعدی تست های املا از ابیات پرتکرار خارج از کتاب درسی در کنکورها و آزمون های آزمایشی طرح شده است. همچنین تست کلی از املا سال ده، یازده و دوازده نیز در کتاب موجود است. و در نهایت بخش عالی تیپ بندی های مختلف از تست جامع املا. در این بخش شما با تست های مختلف املا در کنکور سراسری آشنا خواهید شد.

برای مطالعه در خصوص روش مطالعه درس فارسی رتبه های برتر می توانید به بخش مقالات آموزشی سایت ترنج مارکت مراجعه نمایید. (مراجعه به لینک)

رسالت ترنج مارکت صرفا فروش کتاب نیست. بلکه ایجاد آگاهی کافی و معرفی دقیق کتاب های کمک درسی به مخاطبان خود است. تا بتوانید با انتخاب بهترین کتاب مورد نیاز خود، بالاترین بهره وری در یادگیری را برای مخاطبان خود ایجاد نماید.

این پادکست رو تا انتها گوش بدید تا با شناخت کامل بتونید بهترین و مفیدترین کتاب مورد نیازتون رو خریداری کنید. ضمنا در صورت تمایل برای خرید این کتاب با حداقل 20% تخفیف می توانید به سایت ما مراجعه نمایید. با تشکر از تیم عالی تهران پادکست

و با آرزوی موفقیت شما مخاطبان عزیز در امتحانات نهایی و کنکور سراسری